Hızlı haber okumak için keşfettiğim portal: Ontrava!

0

İnternet üzerinde birbirinin aynısı onlarca portal, haber veya liste sitesi bulunmakta. Bir haberi neredeyse aynı kelimeler, aynı cümlelerle farklı sitelerden okuyoruz. Konu aldığımız haber portalı Ontrava.com ise her açıdan daha farklı.

Ontrava, okurlarını fazla yormamak adına en fazla 3 dakikada okuyabileceğiniz içerikler üretiyor. İş ve yaşam dünyasına dair her türlü haberi maksimum 3 dakikada okuyabileceğiniz cümlelerle okurlarına hizmet etmeye yeni başlamasına rağmen hızla yükselmeye devam ediyor. Masanızda sabah kahvenizle güne başlamadan önce okurlarına tatlı haberler sunmayı amaçlıyor. Diğer uygulamalar gibi gereksiz bildirimler gönderip gün içerisinde insanların değerli vakitlerini çalmaktan kaçınan Ontrava mobil uygulaması, çıktığı ilk günden bu yana Apple tarafından featured edilmekte. Aynı zamanda Google Play Store’da da yer alıyor. Gerek şık tasarımı, gerek ürettiği enteresan içeriklerle, gerekse sosyal medya için hazırladıkları görsellerle beni de okurları arasına dahil eden Ontrava.com, yer imlerimde ve telefonumda yerini aldı :)

Sabah güne başlamadan elinizde kahvenizle Tatlı Haberler kategorisinde yüzünüzü gülümsetecek sıcak haberleri okurken olduğu gibi, akşam yorgunluk kahvenizle birlikte günün özetini de en saf, en düz haliyle yorulmadan okuyabileceğiniz #OntravaKahveniz sayfası da sanıyorum yeni hazırlanan sayfalardan.

Bununla birlikte yeni hizmete sundukları “Çekirdek Yazarlık” programıyla okurları da yazın hayatına dahil etmeyi amaçlayan Ontrava, yazmak isteyen herkese kapısını açarak sesini duyurmak isteyen okurlara büyük bir kitleye seslenme imkanı sunuyor.

Yıldız Tilbe iş mülakatına katılsa ne olurdu?

Dobralığıyla iş dünyasına atılan Yıldız Tilbe'den enstantanelerhttps://ontrava.com/yildiz-tilbe-is-mulakatina-katilsa-ne-olurdu/

Ontrava paylaştı: 18 Eylül 2016 Pazar

Yayın hayatına yeni başlamış olan Ontrava, değer verdiği okurlarının arasına şık tasarımıyla, göz kırpan logosuyla, hoş, başarılı sosyal medya görselleriyle, ilginç haberleriyle ve kolay okunabilirliğiyle sizleri de katacaktır, buna ilk olarak Enteresan kategorisindeki yazıları okuyarak başlayabilirsiniz :)

Ontrava mobil uygulamalarını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki İçerikİzledim: Görümce!
Sonraki İçerik2016, Görüşmemek Dileğiyle
Elektronik Haberleşme okuyorum. HTML/Css, az çok php ve biraz da Jquery bilen, müzik üretebilen, grafik tasarım konularında iddaalı birisiyim. Kişisel, tasarımsal ve diğer kategorilerde yazılar yazmaktayım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi buraya girin