YORUM YOK

İzlediğinle, Okuduğunla Sosyalleş! – Epikse

9 Eylül 20181 dk'da okunur

Dizi, film, kitap, ünlü kişi/kurumları aynı çatı altında toplamayı başaran Epikse kısa süre önce yayın hayatına başladı. “izlediğinle, okuduğunla sosyalleş” hedefiyle yola çıkan uygulama, kullanıcılara farklı alanlarda sosyal medya deneyimi sunuyor. Hali hazırda tek tek dizi, film veya kitap alanında binlerce uygulama var. Fakat Epikse tüm bu alanları birleştirerek basit ve kolay arayüzü ile sunuyor.

Kitapseverler veya dizi, filmkolikler birikimlerini Epikse kanalı ile arşivleyebiliyor. Bir sosyal medya kullanıcısının arzu ettiği diğer seçenekleri de sunuyor. Görsel paylaşımlar, yorumlama, takip etme… Aynı zamanda beğendiği içerikleri puanlayarak listeleme yöntemine yön veriyor.

Kullanıcılar kitap, kişi/kurum, oyuncu, dizi, film veya herhangi bir kategoride bilgi edinirken, diğer kullanıcılarla etkileşime geçebilir. Başlıklar altında sözlük formatına hareket edebilir ve yeni dizi, film ve kitapları keşfederek kişisel bir ağ yaratabilir.

Dizi & Film kategorisinde herhangi bir filme ait bilgi, görsel ve videoya ulaşırken başlık altında puanlama ve paylaşım yapılabilir. Aynı şekilde kitap kategorisinde kitabın künyesine ulaşır, puanlar ve yorumlar. Aynı şekilde geçmişten günümüze alanında ünlenmiş kişi/kurumlara, görsellerine, bilgilerine ulaşır ve başlık altında paylaşım sağlanabilir. Siteye üye olduktan sonra profilinizi oluşturabilir ve zengin içeriklerin tadını çıkarabilirsiniz. Epikse’de gezinirken reklamlarla karşılamazsınız.

Epikse’nin eğlenceli, bilgili ve zengin içerikleriyle tanışmanız için tek yapmanız gereken https://epikse.com/ adresinden üye olmak.

 

Yazıyı beğendiyseniz abone olabilirsiniz!

Epostanızı bırakırsanız bu blogdaki her yazı size bildirilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir