YORUM YOK

Kaliteli Saflı Cami Halısı Modelleri

11 Kasım 20173 dk'da okunur

Yıllardır halı sektöründe hizmet vermekte olan firmamız Çelebizade halı en yüksek kalite cami ve yurt halıları ile sizlere hizmet vermektedir. Cami halıları ve modeller konusunda yüksek çeşitliliğe sahip olan firmamız hem saflı düz halılarda hem de göbekli cami halısı modellerinde oldukça uygun fiyatlar ile satış yapmaktadır. Cami halısı, caminin tabanını boydan boya açık nokta bırakmadan kaplamak için kullanılır. Halı üzerinde kişiler rahat bir şekilde ibadetlerini de gerçekleştirebilirler. Aynı zamanda camiye ayakkabı ile girilmeyeceği için kişilerin rahatça yere basmasını sağlayan halılar cami içinde sıcak bir atmosfer yaratılmasını da sağlar. Birçok farklı renkte olabilen cami halıları istenen modelde tercih edilebilir. Tercih yapılan renk genel itibari ile caminin iç duvarları ve tavan süslemeleri ile uyumlu olursa iç alanın daha geniş ve ferah görünmesini sağlayacaktır. Cami halısı seçiminde alan büyüklüğü de oldukça önemlidir. Genel itibari ile camilerde halı modeli olarak iki tür yoğunluklu olarak kullanılır. Bunlardan birincisi ve en sık kullanılanı da saflı cami halısı modelidir. Saflı cami halısı modelleri kullanımında avantajlı yönler mevcuttur.

Saflı Cami Halısının Avantajları

           Saflı cami halısı modelleri büyük ve küçük tüm camilerde kullanılabilmektedir. Her renk ile uyumlu olarak dokunabilen bu halı modelleri çelebi halı olarak bizim de sıkça tavsiye ettiğimiz ve satışını yaptığımız modeller arasında yer alır. Saflı cami halısı üzerindeki şerit veya bant şeklinde sütun desenleri ile halıyı belirli aralıklar ile kesen saflardan oluşmuştur. Bu çizgiler cami içinde kişilerin belli bir hizada durması ve saf denilen sıranın düzgün bir şekilde oluşturmasını sağlamaktadır. Bu durumun avantajlarından birisi camide düzen ve tertibin kendiliğinden sağlanmasıdır. Aynı zamanda camide safların sıkı ve düzgün bir şekilde durabilmesi cami kapasitesini de artırarak daha çok kişinin camiye uğramasını sağlamaktadır. Genelde koyu renklerde tercih edilen saflı cami halısı kir göstermemekte, kolay temizlenmekte ve hızlı bir şekilde yıkanıp kurutulabilmektedir. Saflı cami halısı modelleri arasında tercih yaparken camideki iç dekorasyon ve renklerden faydalanabileceğiniz gibi bizlere de bu konuda fikir danışabilir ve uygun olan halıyı tercih edebilirsiniz.

Saflı Cami Halılarında Fiyat

Firmamızda bulunan farklı renkteki saflı cami halısı fiyatları açısından da oldukça avantajlıdır. Metrekare başına birim fiyat olarak fiyatlandırılan halılar alınacak boy ve en ölçüsüne göre total fiyat belirlendikten sonra size bir teklif verilir. Halı model ve renklerinde değişiklikler olabileceği gibi fiyatlarda da farklılıklar olabilmektedir. Saflı cami halısı fiyatları ürünlerin dokuma şekli, hav kalınlığı ve kalitesine göre de değişiklik gösterebilir. Siz de cami halısı almak için karar veremediyseniz hem modeller hakkında hem de saflı cami halısı fiyatları hakkında bilgi almak için http://www.celebizadehali.com/safli-cami-halisi-modelleri-ve-fiyatlari/  sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Yazıyı beğendiyseniz abone olabilirsiniz!

Epostanızı bırakırsanız bu blogdaki her yazı size bildirilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir