YORUM YOK

Medyum Ali Gürses ile yaptığımız vefk çalışması

16 Nisan 20183 dk'da okunur

Blog’uma hoşgeldiniz. Bugün biraz özel bir konu ile duygularımı sizlerle paylaşacağım. Benim bir ablam ve bir kız kardeşim var. Her zaman çok iyi anlaştık ve birbirimizin bütün sorunlarında yanlarında olmaya çalışıyorduk. Normal kardeşler kavga ederken biz birbirimize sevgi ile sarılıyorduk. Ta ki ablam evlenene kadar. Evlendikten sonra o güzel, mutlu günlerimiz gitti. Zaman geçtikçe daha az görüşmeye başladık. Eskiden birbirimizi her gün görmesek de mutlaka telefon ile arardık. Ama o benim telefonlarıma bakmamaya başladı. Ayrıca her konuştuğumuzda da kestirip atıyor, lafı çok uzatmadan telefonu kapatıyordu. Bu durumdan çok rahatsız olmaya başlamıştım. Bir gün evine giderek sorunun ne olduğunu öğrenmek istedim. Hayatımda ilk defa ablamla orada kavga ettim. Bana bir şey olmadığını canı nasıl isterse öyle davranacağını söylemişti. Ablam bu hayatta değer verdiğim nadir insanlardandır. Bu nedenle onunla aramın açılması asla tahammül edemeyeceğim bir şey. Ama o beni dinlemiyordu. Gün geçtikçe daha da kötü oluyordu. Ben yaşadıklarımı anlattığım bir blog sayfası kurmuştum. Burada ablamdan da bahsettim. Son zamanlarda ne kadar değiştiğini bana nasıl davrandığını anlattım.

Bir okuyucumdan gelen mesaj Medyum Ali Gürses ‘e başvurmam yönündeydi. Onun bu işler ile ilgilendiğini ve hemen çözüm bulabileceğini söyledi. Merak edip internetten araştırdım. Zira bu konuda birçok dolandırılan insan olduğunu da görüyoruz. Ancak okuduklarıma göre herkes çok memnun kalmıştı. Ben de denemekten zarar çıkmaz diyerek kendisini aradım ve tüm yaşadıklarımı en ince ayrıntısına kadar anlattım. Medyum Ali Hoca da bana muhabbet ve sıcaklık vefkinden bahsetti.

Genelde medyuma ya da hocaya inanan bir insan değildim ben. Ama bu kadar insana yardım ettiyse elbet bana da bir faydası dokunur diye düşündüm. Yapacağı çalışmaları göndermesini istedim. Tüm detayları konuştuk ve bana hazırladıktan sonra göndereceğini söyledi. Kargonun evime gelmesi bir hafta gibi bir zaman aldı. Sonrasında Ali Hoca’nın gönderdiği vefki taşımaya başladım. Kullanım talimatını da iletmişti zaten Ali Hoca ve orada dikkat etmem gerekenler yazıyordu.

15. gün civarında hiç umudum yokken ablam beni kendi isteğiyle aradı. Bugüne kadar söyledikleri için özür diledi ve eskisi gibi olmamızı istedi. Eş veya sevgili olmayınca karşıdaki kişi birçok kişi bu yaşadıklarımı önemsemeyecektir belki ancak benim için her şeyden ön planda ailem olduğundan tekrar ablamla düzelmemiz beni tekrar hayata bağladı diyebilirim. Medyum Ali Gürses’e bu noktada blogumda kendisinden bahsederek elimden geldiğince teşekkür etmek istedim. Büyü olmayan bir yöntemle bu olayı çözdüğü için de kendisine minnettarım. Benimle benzer problemi olanlar için de Medyum Ali Gürses‘e ulaşabilecekleri bir iletişim bilgisi vererek yazımı sonlandırayım.
Telefon numarası 05355906275 kendisinin. Bir de mail adresi var medyumalibey@gmail.com buradan da ne zaman ne sorduysam cevap aldım ki çok da soru soracak bir durum yoktu zaten.

 

Yazıyı beğendiyseniz abone olabilirsiniz!

Epostanızı bırakırsanız bu blogdaki her yazı size bildirilecek.