Uzun zamandır aklımdaydı insanların tahsinbey.com ‘a gelmesini sağlayan ilginç arama terimlerini listelemek, kısmet bugüneymiş. Baştan belirtmek istiyorum, yer yer +16’ya bağlayabiliyor. Her ne kadar sitede erotik içerikler paylaşmasam da çok değişik arama sonuçlarıyla hiç alakasız sayfalara gelen onlarca insan var. Şimdi erotik terimlerle gelenler hariç (onlar zaten gidecekleri yerleri biliyordur da heyecan arıyorlardır) ilginç aramalar yaparak bloga gelenlere yardımcı olmak maksadıyla (yoo gayet de dalga geçecem) o arama terimlerini listeleyelim..

 • 9 eylul universitesi kiz dusurme

Adam ne kadar net bak görüyor musun. Bu konuda söyleyecek çok birşeyim yok, üniversite hayatımda 2 kızla beraberdim sadece, biri sınıf arkadaşımdı, tamam onu ben etkilemiş olabilirim ama diğeri beni blogumdan buldu. O yüzden bu terim için çok yanlış yere gelmişsin usta..

 • 2 tişört sipariş ettim 3 tişört geldi

E ne güzel abi bunun nesinden şikayetçisin de aradın bunu internette, geldin benim bloguma? Ama yine de yardımcı olmaya çalışayım; kastettiğin kaft teemachine olabilir.

 • cinsiyetci soylem

Bu konu aslında tam Berk‘lik. Yani cinsiyetçi söylem değil de cinsiyetçi küfür olarak kullandığım tek bir küfür var (bkz:amk), onu da affedin artık..

 • dokuz eylül üniversitesinde çan eğrisi var mı

Var abi, sınavın baraj puanını sınıfın ortalaması belirliyor. Ona göre.

 • iki yıllık okulu dört yılda bitiremezsem ne olur

2 yıllık okulu 5 yılda bitiremedim, hala bişey olduğunu göremedim usta.

 • tahsin s*********

Bak ciddi söylüyorum bu aramayla gelen kimse çok fena kırıldım. Ulan soyadımda küfür mü var benim, hakaret mi var gavurun tohumu, niye sansürleyerek aratıyorsun?

 • üniversite sınıf tekrarı nasıl olur 9 eylül üniversitesi

Bunu da bilmeyip aratabiliyorsa bir öğrenci,zaten sınıfta kalsın da bence. Kötü not alıyorsun, tüm notları 100 üzerinden 0-14 arası notlar alarak dönemi kapatıyorsun, okul da seni sınıf tekrarına maruz bırakıyor.

 • kirmizi tuborg ortami

En az 3 tane kırmızı tuborg, soslu cips, soslu fıstık.. Çok mutsuzsan Neşet Ertaş, Müslüm Gürses, Ferdi Tayfur..

 • s**** izlemek istiyorum

Güzel abim onun yeri burası değil, bolkafein’de yok senin aradığın..

 • turkish citizenship database nasıl açılır

Bilgiler yasadışı yöntemlerle ele geçirildiğinden bunu açmak, açmaya çalışmak da bir suçtur abiler. Kimler geldiyse bu aramadan, dikkat etsinler.

 • çok sevdik be abi tişört

Ah be kardeşim.. Sen de mi.. Bu arama terimiyle gelen kimse iletişim sayfasından ulaşsın bana, ona özel bir tişört tasarlayıp kargolatayım lan.

 • bira fm neden kapandı

Neden kapandığına dair açıklamalar yapıp siyasi konulara bulaşmak istemiyorum pek ama bira.fm kadar iyi olmasa da bira.fm yapımcılarından çıkan malt.fm var, deezer üyeliği gerektiriyor, onu istersen..

 • fıstık gibi kadınlar

Bu aramayı yaparak gelinen sayfa “Kadın Obje Değildir” sayfası. Yerin bolkafein değil ama sen yine de doğru yere gelmişsin abi, en azından akıllanır çıkarsın.

..gibi arama sonuçlarıyla gelen ziyaretçiler, ziyaretçilerimiz.. Ziyaretçileri bolkafeine getiren arama terimlerinin en ilginçlerini seçmeye çalıştım, ahlaksız terimler de var ama, Google amca sağolsun..

Daha ne ilginçliklerle karşılaşacağız bakalım, neyse, iyi bayramlar! :)

21 YORUMLAR

 1. İzlemek istiyorum yazıp gelen olduysa, gizli biryerlerde buralara upload edilmiş bir şeyler var demektir. Bizi kandıramazsınız Tahsin Beyyy :)

 2. Gülümsettin Taso :)
  Bir örnekte benden olsun “Gelme üstüme fordçu musun?” başlıklı yazım için fordçu, fordçuluk hatta ford taunus gibi anahtar kelimelerle gelen var, memleket abaza ve gariban dolu sanırım araba diye taunus arıyosa artık sen düşün :)
  Neyse ki en çok aranan kelimeler şiir, edebiyat, sesli şiir, şiir dinle vs vs :)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi buraya girin