Merhaba, ben Tahsin Sungur

5 Kasım, İzmir doğumluyum. 9 Eylül Üniversitesi Elektronik Haberleşme bölümü mezunu, Anadolu Üniversitesi (AÖF) Yönetim Bilişim Sistemleri 2. sınıf öğrencisiyim. Bu blogda kişisel yazılarım / sorunlarım dışında okuduğum kitaplara, izlediğim filmlere ve ilgi alanıma giren diğer kategorilerdeki yazılara rastlayacaksınız.

birazbilgisayar..

Bilgisayarla 8-9 yaşlarımda tanıştım. O sıralarda tek yapabildiğim MoonStar'da adam asmaca oynamaktı. Biraz daha içine girmek istedikçe web siteleriyle, web sitelerime kendi tasarımlarım veya logolarımı yapabilmek için de grafik tasarım ile tanıştım. İkisinde de profesyonel olduğum söylenemez fakat internet üzerinde imzamın bulunduğu birçok WordPress teması, WordPress temalarından hayli fazla olarak da logolara, afişlere, coverlara ve diğer türde tasarımlara rastlayabilirsiniz.

±10 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Her ne kadar uzun zamandır blog yazıyor olsam da uzun soluklu ilk blogum tahsinsungur.com'dan sonra bir blog üzerinde istikrarı sürdüremediğimden 6-7 blog sitesi açıp kapatmışlığım var malesef. Son olarak tahsinsungur.com'da yakaladığım randımanı burada da yakalamak istiyorum.

Keyif alarak yazdığım bloglardan birkaçını ve tahsinbey isminin hikayesini burada, geri kalanını da anasayfa veya menü vasıtasıyla bulabilirsiniz.

bazıyazılar

En Büyük Derdim: İtiraz Edememek Kişisel Blog Yazamamak Tahsin “Bey”in Hikayesi "Sen Ne Zaman Evleneceksin?" Krizi

becerilerim..

Bir web sitesi veya bir tasarım işi yaptırmak istiyorsanız aşağıda ilgili konulardaki becerilerimi görebilirsiniz.
Çalışmaların tamamına gözatmak için hazırladığım referans sayfasını inceleyip yaptığım işler hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Html & Css
WordPress
Js
Php
Photoshop
Illustrator

birazdakişisel...

...konulardan bahsetmem gerekirse belirgin olarak memnuniyetsiz, mutsuz, kararsız, sabırsız ve meraklıyım*. Zaman zaman mutsuzluğun bu özellikler üzerinden geldiğini düşünsem de aslında default ayarımda olduğunu farketmem çok da uzun sürmedi. Ortada belirgin bir sebep yokken insanın neşelenmesini doğru bulmuyorum. İlgilendiğim bir işin veya bir olayın her detayını öğrenmem gerekiyor, bu da bir zaman sonra insan ilişkilerinde kopmalara sebep oluyor. Konuşmayı seven biri değilim fakat zaman zaman manik dönemdeymişçesine paragraflık cümleler kurabiliyorum. Siyasi görüşüm barış, dini inancımın emri iyi bir insan olmak.