Selamlar. Bu blogu açmadan evvel “yeni blogumda yazacaklarım” adında bir liste hazırlamıştım, bu listedeki yazılarımdan biri de bu; biKafein WordPress Teması!

Daha tahsinsungur.com’dayken kendime bir tasarım yapmıştım, kullandım bi dönem ama sonra Voice temasına geçiş yapmıştım, sonrası da ortada zaten. Suspended yedi anasını sattımın sitesi.

Neyse, açıklamayla uğraşıp daha da uzatmak istemiyorum. Temayı kendim kullanacağım için panel hazırlamamıştım, kodlarla oynarsınız. index.php dosyasından anasayfadaki mesajı isterseniz düzenleyip isterseniz kaldırıyorsunuz, WP_Query(“showposts=3&cat=1”); kodlarını gördüğünüz yerde ilgili kategorinin id’sini “1” yazan yere giriyorsunuz, sosyal medya butonlarının linklerini düzeltiyorsunuz, single.php sayfasında paylaş butonlarında biralife ve tahsinsungurcom yazan yerlere gerekli bilgilerinizi giriyorsunuz, sidebar.php deki Diğer Kategoriler kısmının linklerini ve bilgilerini düzenliyorsunuz, Abone Ol kısmında tahsinsungurcom yazan yere kendi FeedBurner user’ınızı giriyorsunuz, header.php’deki description ve keyword alanlarını kendi sitenize göre güncelliyorsunuz, bal kaymak tema. Ha bir de yorum sistemi için ya JetPack eklentisinin yorum modülünü ya da Disqus yorum sistemini kullanmanızı tavsiye ederim.

Şunu da belirteyim, tasarımda bireysel düzenlemeler yapılmayacak, sorun çıkarsa yorum atıp destek isteyebilirsiniz.

bi'kafein temasını indir

Tasarımdan görseller

anasayfa
anasayfa
yazı içi
yazı içi
sayfa
sayfa
arşiv
arşiv
footer
footer
kategori alanı
kategori alanı
PAYLAŞ
Önceki İçerikWindows 10’dan Selamlar
Sonraki İçerikÜcretsiz 10 Poster Bilboard Mockup
Elektronik Haberleşme okuyorum. HTML/Css, az çok php ve biraz da Jquery bilen, müzik üretebilen, grafik tasarım konularında iddaalı birisiyim. Kişisel, tasarımsal ve diğer kategorilerde yazılar yazmaktayım

31 YORUMLAR

  1. Sitenizi büyük bir beğeniyle takip ediyorum. Üstelik temada oldukça şık ve estetik. Bu tarz paylaşımlarınız için siteniz sık kullanılanlara eklenilmiş olup sürekli takip sağlanacaktır.

    Emeğe saygı, bol şanslar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi buraya girin