BlogSözlük, Nisan 2016 itibariyle blog yazarlarını bir araya getirmek amacıyla 6 kafa blog yazarı tarafından kurulmuş yakışıklı bir sözlük.

Bloggerların* keyifli vakit geçirebileceği, fikir alışverişi yapabileceği, blog terimlerinden yazım tekniklerine kadar her türlü içeriğe ev sahibi olabilecek sözlüğümüze (karar değiştirmezsek) yalnızca bloggerlar kayıt olabilecek.

Ayrıca rütbe sistemimiz çok güzel. ❤

Amacı, işleyişi, üye formu, giriş sayfası, mobil görüntüsü ve diğer tüm sayfalar en ince detayına kadar düşünülerek hazırladık. Yeni üyeler gelmeden dayanamayıp birkaç başlık açtık. Logo ve diğer grafikleri ellerimden öptü. İşin php kısmı İsmail‘e ve Sezer abi‘ye kaldı ki Sezer abi amatör olduğunu düşünmesine rağmen adam baya bildiğin php biliyor. Emrah abi, Ubeyd ve Mustafa da kurucularımızdan. Her türlü fikir, beyan bu 6’lıdan çıktı.

Devam edelim. Üye olan arkadaşların kendi aralarında mesajlaşabileceği tatlı sözlüğümüze 17 Nisan itibariyle yeni kayıt aktif hale geldi. Kullanıcı adı seçerken özgürsünüz, Türkçe karakter kesinlikle bizi bozmaz, kullanabilirsiniz. Referans sistemi gerçekten umrumuzda. Nereden geldiğinizi, sözlüğü nereden duyduğunuzu merak ediyoruz, en azından ben ediyorum.

Hoşunuza gitmeyen bir başlık olduğunda şikayet edin. Bu kesinlikle aramızda kalacak. Şikayet ettiğiniz başlığa veya başlığı açan bloggera kesinlikle adınızı vermiyoruz.

Çok da fazla uzatmadan linklerimiz;

Sözlüğe Git Facebook Twitter

PAYLAŞ
Önceki İçerikSadece Dış Linklere Stil Uygulama
Sonraki İçerikUyku Açma Yöntemleri
Elektronik Haberleşme okuyorum. HTML/Css, az çok php ve biraz da Jquery bilen, müzik üretebilen, grafik tasarım konularında iddaalı birisiyim. Kişisel, tasarımsal ve diğer kategorilerde yazılar yazmaktayım

26 YORUMLAR

  1. Uzun zamandır düşünüyordum, acaba böyle bir platformu kim yapacak da bizde kullanacağız diye eee benim gibilerin yapacak hali yok :) tabii ki de benden hem yaşça hemde fikirce büyük olan her zaman da takip ettiğim sevdiğim abilerim yapınca daha da bir keyifli oluyor. 5 yıldır devam eden blog maceramda bende ön saflardan yerimi alayım şimdiden :)

  2. Güzel bir düşünce ben de hukuk öğrencileri için açmayı düşünüyordum ama blog sözlükte bi deneyim kazanalım sonra girişiriz biz de.

    Hayırlı olsun, eski ekşicilerden biri olarak burada da aktif olacağız gibi :)

  3. Biraz geç kalınmış, güzel bir girişim. Hayırlı uğurlu olsun, en güzel ortamlarım oluşması dileği ile.
    Not: üye olmuştum 2-3 gün önce yazıyı gördüm bir hayırlı olsun diyeyim dedim. :)

  4. Önümüzdeki günlerde kahveyle ilgili bir video çekecektim, internetin altını üstünü getirirken senin blogu buldum sonra da blog sözlüğü keşfettim :D Üye olduk bakalım, sözlük jargonu bilmem pek ama idare ederiz herhalde :p

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi buraya girin