Buzdolapları modern yüzyıl yaşantısı içerisinde insanlara çok önemli kolaylıklar ve fırsatlar sağlamaktadır. Özellikle de günümüz modern yüzyıl teknolojisi sayesinde besinlerin çok daha uzun süreler ilk günkü tazeliğini koruyacak şekilde saklanabilmesine yardımcı olmaktadır. Bu yüzden de günümüz modern yüzyıl dünyasında buzdolabı teknolojileri son derece yoğun ve sık bir şekilde günlük yaşamın her alanında aktif şekilde kullanılmaktadır. Günümüzde günlük yaşantı içerisinde kendisine çok önemli bir yer edinmiş olan Arçelik markalı buzdolabı modellerinde meydana gelebilecek problemlere yönelik olarak da Acıbadem Arçelik Servisi merkezi tarafından profesyonel ve kaliteli çözümler sağlanıyor. Bu şekilde buzdolaplarının eskinden daha yüksek performanslı olacak şekilde çok daha uzun süreler kullanım ömrünün bulunması sağlanıyor.

İleri nesil teknolojilere sahip olan yeni nesil buzdolabı modellerinde meydana gelen ve 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim sağlanabilen Göztepe Arçelik Servisi çağrı merkezine gelen buzdolabı arızaları arasında en sık görülen arıza olarak öne çıkan buzdolabının sesli çalışması sorunu için profesyonel çözümler ile kısa sürede yeniden ilk günkü performansında çalışması sağlanmaktadır. Tamamen üstün Arçelik buzdolabı teknolojisine eş değer kalite ve standartlardaki servis altyapısı üzerinden gerekli olan buzdolabı arıza müdahaleleri yerinde gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda Arçelik markalı buzdolabı modelinde çok yüksek sesli şekilde çalışma problemi meydana gelmesi halinde alanlarında uzman ve deneyimi sahibi olan teknik ekipler tarafından buzdolabının üzerinde yer aldığı zemine sağlam bir şekilde basıp, basmadığı kontrol edilir. Çünkü aksi durumlarda buzdolabının sallanmasına ve dolayısı ile de daha fazla ses çıkartarak çalışmasına neden olur. Sorun buradan kaynaklı ise kolayca çözüme kavuşturulabilmektedir.

Ancak buzdolabının sorunu buradan kaynaklı değil ise buzdolabında bulunan kondanser tellerinin puntalarından çıkmış olma olasılığı bulunduğundan alanlarında uzman personeller tarafından burada gerekli müdahaleler gerçekleştirilerek, titreşim yaşanmasıyla ortaya çıkan ses titreşim tamamen engellenerek ortadan kaldırılmaktadır. Yenidoğan Arçelik Servisi uzman ekipleri tarafından son olarak ise buzdolabının kompresörü yüksek sesli çalışmaya karşı kontrol edilir ve sorunun buradan kaynaklandığı belirlenir ise yenisi ile değişimi yapılarak sorunun çözümü sağlanarak, daha ideal seviyedeki çalışma sesiyle kullanım gerçekleştirilebilmesi sağlanır.

PAYLAŞ
Önceki İçerikLed Tabela ve Led Ekran Teknolojileri
Sonraki İçerikHer şeyimiz Babalarımız!
Elektronik Haberleşme okuyorum. HTML/Css, az çok php ve biraz da Jquery bilen, müzik üretebilen, grafik tasarım konularında iddaalı birisiyim. Kişisel, tasarımsal ve diğer kategorilerde yazılar yazmaktayım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi buraya girin