Birkaç ay evvel marka bağımlılıklarımla alakalı bir yazımda belirttiğim gibi tişörtlerimi birkaç yıldır yalnızca KAFT’tan alıyorum. Bugüne kadar ürün kalitesinde veya ürün teslimi sırasında herhangi sıkıntıya rastlamadım. Ta ki tee machine(3 al 2 öde) ile aldığım Dictatorship adlı tişörtü sipariş edene kadar.

Kaft’tan herhangi bir tişörtü almadan önce her fakir gibi tee machine aracılığıyla 3 tane tişört denk getirir tasarımlarına ısınmaya çalışırım. Denk geldi 3 tane sevdiğim tişört. Bunlardan birisi Dictatorship’ti. Tişörtler elime ulaştığında konumuza kahraman olan Dictatorship’in etek ve kol altında söküklüklere denk geldim. El yordamıyla çözülebilecek şeyler diye markayı da tek seferde kötülememek adına ses etmedim, olur dedim koydum kenara. Geçenlerde basic kategorisindeki düz renkli tişörtlerden almak için tekrar sepeti onayladığımda “ulan dur söyleyeyim adamlara, en azından haberleri olsun” düşüncesiyle iletişim formunu yıllardır KAFT’tan giyindiğimi, herhangi soruna şahit olmadığımı, yalnızca son siparişlerimden bir tişörtte ufak çaplı sökükler olduğunu belirttiğim basit bir metinle doldurup maili gönderdim. Devamı;

Screenshot_1
tahir’e aldırma, aldırma tahir’ê

Screenshot_2

Son siparişimdeki 2 basic tişörtün yanında KAFT, hediye olarak head slices tasarımlı tişörtü göndermiş. 40TL’lik bir tişört, abartılacak pek bir yanı olmayabilir, belki de markanın fanı olduğumdan büyütüyorumdur, mümkün. Kendilerine teşekkür içeren bir mail gönderemedim, bu yazı aracılığıyla kendilerine teşekkürlerimi sunarım.

KAFT güzel firma, KAFT gibi olun.

PAYLAŞ
Önceki İçerikUyku Açma Yöntemleri
Sonraki İçerikBaşkası adına utanmak: Kerimcan Durmaz
Elektronik Haberleşme okuyorum. HTML/Css, az çok php ve biraz da Jquery bilen, müzik üretebilen, grafik tasarım konularında iddaalı birisiyim. Kişisel, tasarımsal ve diğer kategorilerde yazılar yazmaktayım

32 YORUMLAR

  1. Son zamanlarda bir çok firma bu şekilde davranışlar sergileyerek müşterisini mağdur etmiyor. Bu firmalardan birininde KAFT olması güzel. Hangi tişört tasarımları favorin yazsaydın bakardım zevkini merak ettim açıkçası Tahsin :)

    • Yeni tasarımlar ürettikçe eski tasarımlı tişörtleri Clearance etiketiyle daha düşük fiyata satıyorlar abi. Yani artsa da benzer temada tasarladıkları için aynı görünüyor olabilir.

    • Ürün tipi değişirse fiyat artıyor, misal daha evvel 30 liraya aldığın tişörtün 50tl olmasının sebebi tişört tipinin değişmesinden ötürü. Oldschool Tişört bölümü hala uygun fiyatlarla tişört üretiyor :)

  2. Ürün satan bir şirketin kesinlikle hizmet kolunda da etkili olması lazım. Yoksa satış tam anlamıyla yapılmış olmuyor. bir ürünü sattıktan sonra hadi eyvallah diyen bir şirketten uzak durmak lazım. Kaft’ı bu konuda bende seviyorum bir kaç alışverişim olmuştur ama yarı yolda bırakmadılar asla.

  3. İnternet üzerinden pek thsirt yada buna benzer ürünler pek sipariş etmem deneyip üzerimde görmeyi daha çok seven biriyim.Birde E ticarette tekstil ürünlerinde sürekli oluşan hatalardan bahsedilir durulur sanırım buda gözümü korkutmuş olsa gerek.Ama Kaft ın size yaptığı bu jest beni gerçekten büyüledi diyebilir referansımı siz olarak görerek Kaft’dan alış veriş yapacağım umarım pişman kalmam :)

    Saygılar servgiler.

  4. Merhaba çok ilginç ve çok yaratıcı bi fikrim var ve ilgili yerlerle görüşülürse inanılmaz gelir elde edilir.Bunu hayata geçirmek istiyorum güvenilir ve bu işler hakkında bilgisi olan biriyle hayata geçirmek isterim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi buraya girin