Windows 10’dan Selamlar

13

Eski blogumda rezerve ettiğimi belirttiğim Windows 10’a an itibariyle geçmiş bulunmaktayım. Elimden geldiğince aşama aşama ekran resimlerini almaya çalıştım ama güncelleme için onay verdikten sonra bi yakınımın başını yakmaya (evlendirmeye) gittiğimden aksamalar oldu tabi. Güncelleme yaptığıma pişman mıyım? Şuanlık hayır.

Öncelikle, hala daha güncelleme gelmemiş arkadaşlar Windows Update bölümüne gitsinler. Güncelleştirmeleri denetle dedikten sonra çıkan ekranda “Ayrıntılar”a tıklasınlar. “Windows 10” yazısının hemen üstünde “Bu güncelleme yalnızca masaüstünden yapılabilir” gibisinden bir link görecekler. Oraya tıkladıktan sonra 2000kusur MB’lık güncelleme dosyasını indirmeye başlayın. Geri kalan işlemler zaten su gibi gelecektir.

O da olmazsa Webtekno’nun başlığına gidiverin buraya tıklayarak.

Benim naçizane blog’un Windows Edge görüntüsü
yeni başlat menüsü ve beni benden alan bildiri ekranı

Screenshot_1

bu da tablet modu
bu da tablet modu
Windows 10 mağazası
PAYLAŞ
Önceki İçerikKadın, Obje Değildir
Sonraki İçerikÜcretsiz bikafein WordPress Teması
Elektronik Haberleşme okuyorum. HTML/Css, az çok php ve biraz da Jquery bilen, müzik üretebilen, grafik tasarım konularında iddaalı birisiyim. Kişisel, tasarımsal ve diğer kategorilerde yazılar yazmaktayım

13 YORUMLAR

  1. Bende eski bilgisayara yükledim baya bi’ güzel olmuş :) Şu an kullandığım PC’ye geçirmeye korkuyorum çok dosya var silinme falan olursa vay da halime :D Edge’yi niye beğenmedin ağabey gayet güzel, hızlı ben bir tek tasarımını beğenmedim. Chrome, Firefox ve Chroma rahatlıkla rakip olur :)

  2. Sen öyle deyince de güncelleştiresim geldi :) Eylülde eve gidince yaparım artık :D İnternet şartmı? Telefondan bağlanıyorum internete çok alır 2000 mb :D

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi buraya girin