2016’nın ilk yazısı, diğer yazıların ve güzel günlerin başlangıcı olur umarım. Baştan söyleyim de gönül rahatlığıyla okuyun, klişe espri olmayacak bu yazıda. Önce 2016’ya nasıl girdiğimi, sonrasında 2015’in nasıl geçtiğinden bahsedeyim, sonra da yazı sonuna kadar bi beklentim oluşursa 2016’dan beklediklerimi yazarım.

Alkol alındı, kaçınılmaz. Genel olarak PTT 3lüsü olarak geçirmiş olsam da yine de tam anlamıyla istediğim gibi geçirmiş sayılmam yılbaşı gecesini. Ayağımda ayıcıklı(evet amk, ayıcıklı) panduflarımla, üstümde KAFT kapşonlumla, elimde bira şişesi ya da tercihe göre değişen dolu bir kadehle bilgisayar başında milletin sosyal medyada yazıp çizdiklerine bakıp sonra da Behzat Ç’yi finale kavuşturduktan sonra başladığım İşler Güçler’e devam etsem benden mutlusu olamazdı sanırım.

2015 nasıldı?

 • Anneannemi ve dedemi kaybettim yıl ortasında.
 • Abimi evlendirdik, arkada tavla yüzünden kavga ediyolar şuan.
 • Açıköğretime yazıldım ki bununla alakalı AÖF finallerinden sonra bir yazı hazırlamayı düşünüyorum
 • Tarifsiz durumlara sürükleyen gereksiz ayrılıklar yaşadım, arka balkon ayrılıkları.
 • Telefonumu değiştirdim. iPhone 5’ten Zenfone2’ye.
 • En aşağı 260 şişe Efes Malt içtim(haftalık bira sayısını en minimal haliyle 5 baz alınız).
 • En önemlisi, bolkafeini açtım oğlum lan..

En bomba haberi en sona sakladım, sigarayı bıraktım ya la.. İsteyerek olmadı. Bikaç yıldır içiyor olmama rağmen ailem haberdar değildi bu durumdan.


Bi şekilde öğrendiler 2015 içerisinde. Beklediğimden daha fazla üzüldüler olm lan. Ben böylesini tahmin etmemiştim. Tabi ki bırakmama bu sebep olmadı. Eski tadını alamamaya başladım. Biranın yanında yetersiz kalmaya başlamıştı, eskisi kadar boğazımı yakmıyordu filtrede kalan son nikotin tanesi. Yine de ara ara canım istiyor hala, frenliyorum kendimi de umarım dayanabilirim ya.

BolKafein’in yazarı üşengeçse, okuru da öyledir diye düşünüp 2016 beklentilerime geçeyim, sonrasında İstiklal Marşı, ve kapanış.

2016 ne getirebilir?

 • Gözünü seveyim şu amk okulunu bitirttir bana artık.
 • Huzur getir bana.
 • Kıvırcık saçlı, 1,65 boylarında, beyaz tenli ve Efes Malt içen bi hatun nasip et (bunu Zuhal Topal’a mı ileteydim ki la?)
 • İş hayatımda daha iyi yerlere getir beni. Bende kafa var, sen sadece yön ver bana.
 • Örgünde başarı vermesen de AÖF’te başarı ver hacım.
 • Babamla arayı da bi düzelttin mi senden iyisi yok.

Bolkafein’in 2015’ini görmek isterseniz buraya tıklarsınız.

Bak abartmıyorum, 2015’in en güzel şarkısıdır, aşağıya bırakıp biraz leblebi yemeye gidiyorum, sigara yok artık..

PAYLAŞ
Önceki İçerikİzledim: Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku
Sonraki İçerikYılbaşı Hediyemiz: Google Cardboard
Elektronik Haberleşme okuyorum. HTML/Css, az çok php ve biraz da Jquery bilen, müzik üretebilen, grafik tasarım konularında iddaalı birisiyim. Kişisel, tasarımsal ve diğer kategorilerde yazılar yazmaktayım

11 YORUMLAR

 1. Okur da üşengeç o konuda şüphen olmasın :) Şimdi 2016 hoşgeldi mi gelmedi mi :) Şarkı bu arada güzelmiş. Birde 2016’dan beklentilerinin olması dileğiyle. Kapanış.

 2. Abi öncelikle başın sağolsun anneannen ve deden için. Hatun için de izmirdesin abi daha bi manitan yoksa büyük başarı yani helal olsun ??? Geç yazmış olsam da mutlu yıllar ?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi buraya girin