YORUM YOK

Araç Kiralama Deneyimi İsteyenlere Elitcar Fırsatları!

19 Şubat 20183 dk'da okunur

Daha önce araç kiralamayan bireylerin alanında uzman firmalardan yararlanmaları daha faydalıdır. Bu noktada Elitcar Rental olarak şirketimiz, deneyimli personeli ve birbirinden farklı araç alternatifleri ile dikkat çeker. 2005 yılında kurulan şirketimizden araç kiralamak isteyen kişilerin ehliyet sahibi olmaları yeterlidir. Gerekli sözleşme koşulları yerine getirildiğinde, müşterilerimiz kaliteli araçlar ile yolculuğun tadını çıkarabilirler. Rent a car konusunda bilgi sahibi olmayan kişilerin, 0 850 333 35 48 müşteri numaramız ile iletişime geçmelerinde fayda vardır.

Farklı Araba Seçenekleri Arasında Karar Verin

Firmamız içerisinde farklı araç alternatiflerimizin bulunması, bireylerin kararsız kalmasına neden olsa da bu noktada personellerimiz müşterilerine oldukça yardımcıdır. 20’den fazla araç markası ile çalışıyor olmamız, kullanıcılarımızın da daha fazla memnun edilmelerine yardımcı olur. 60 değişik model arasından seçim yapan bireyler, kolaylıkla araç kiralama fırsatının keyfini çıkarabilirler.

  • Rent a car noktasında, şirketimiz ile çalışabilmek için karşılıklı kira sözleşmesini imzalamak gerekir.
  • Firmamızda en az araç kiralama süresi 24 saat olarak bilinir. Bireyler isteklerine göre 15 gün ya da 1 ay süre ile otomobil kiralayabilirler.
  • Araç kiralama işlemi sonrasında, geciktirme ya da otomobile hasar verme gibi durumlarda bireylerden ekstra ücret talep edilir.
  • 2016 ve 2017 modelli araçların bulunması, şirketimizin müşterilerinin mağdur olmasını istemediğinin bir göstergesidir.
  • Bireyler istedikleri zaman (https://elitcarrental.com) olarak bilinen internet sitemiz üzerinden de kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Günün Her Saatinde Yardımcı Müşteri Hizmetleri

Kiralama işlemleri sırasında, herhangi bir problem oluşması durumunda, müşteri temsilcilerimiz tüm kullanıcılarımıza yardım sağlar. Bu noktada bireylerin yalnızca Elitcar Rental internet sayfamızı ziyaret etmeleri ya da iletişim numaralarımızı öğrenmeleri yeterlidir. +90 444 43 15 ve 0 544 774 47 65 iletişim numaralarımız olarak bilinir. Günün her saatinde, kesintisiz olarak hizmet veren destek birimi görevlilerimiz sayesinde, araç kiralama daha da eğlenceli hale gelmektedir.

Arıza bildirimi: Yukarıda belirtilen iletişim numaralarımız, yalnızca araç kiralama konusunda değil aynı zamanda arıza bildirimi ve benzer durumlarda da kullanıcılarına yardımcı olur. Bu noktada tekeri patlayan, camı kırılan ya da araç arızası sorunu ile uğraşan müşterilerimiz, görevlilerimizden yardım alarak problemlerini en kısa süre içerisinde giderebilirler.

Uygun Fiyatlı Kiralama İmkanı

Uygun fiyatlı olması, şirketimiz sağladığı bir diğer kolaydır. Araç kiralamak isteyen ancak yüksek tutarlar nedeniyle bütçelerine uygun bir alternatif bulamayan bireyler, Elitcar Rental olarak firmamızın hizmetlerinden faydalanabilirler.

  • Araçların kaliteli olması ancak düşük bütçelere bile hitap etmesi, şirketimizin daha fazla kullanıcıya hitap etmesine destek verir.
  • Uygun fiyatlı kampanyalarımızı daha yakından takip edebilmek adına internet sayfamızı sıklıkla ziyaret etmeniz yeterlidir.
  • Türkiye içerisinde 13 farklı şehir ve 9 havaalanında hizmet veren kuruluşumuz, bu sayede ekonomik rent a car imkanı arayan bireyler açısından son derece avantajlıdır.
  • Yalnızca otel ve otogar gibi konumlara değil firmamız aynı zamanda havaalanı ve adrese teslim seçenekleri ile bireylere daha fazla yardımcı olmayı amaçlar.

 

Yazıyı beğendiyseniz abone olabilirsiniz!

Epostanızı bırakırsanız bu blogdaki her yazı size bildirilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir