Hislerinizi Anlatmanın Bin Bir Rengi…

0

Sevdiklerinizin en özel anlarında onlar için seçeceğiniz çiçekleri özenle aranje eden Ciceknet.com’da bulabileceğiniz ve onlara duyduğunuz hislerinizi anlatmanın türlü türlü yollarını sunabilecek yüzlerce aranjman seçeneği ile onlara olan sevginizin yüreğinizde solmayan bir gonca olduğunu hatırlatabilirsiniz.

Bahar Dolu Bir Sabahın Neşesi…

Hangi mevsimde olursa hep ilkbaharın neşesini ve doğanın uyanışında saklı o büyülü gücü narin yapraklarında taşıyan güzelliklerini en saf uyumu yakalayacak şekilde bir araya getirdiğimiz çiçekleri aranje ederken özel tasarım vazoları, şık saksıları ya da zarif sepetleri onlara yuva yaptık. En az çiçekler kadar özenerek seçtiğimiz ve güzelliklerine minicik dokunuşlarla detaylar katmamızı sağlayan çeşitli aksesuarları ve süslemek amacıyla kullanılan yeşillikleri de unutmadık.

Bulutların Üstünde Bir Tebessüm…

Elimizden kurtulup bulutlara kaçan, çocukluğun o en güzel mutlulukları olan balonları da tek tek yakalayıp size geri getirdik. Çiçeklerinize çocuksu bir tebessüm katmak ya da sevdiklerinizin de çocukluklarından kalma neşesi balonları göndermek isterseniz Ciceknet.com’da yer alan “Balon” bölümünden siz ve sevdikleriniz için buket buket hazırladığımız balonları da tercih edebilirsiniz.

Hiç Beklenmedik Anda Gelen Güzel Bir Mesaj…

Elbette onlara söyleyeceğiniz her şey çok önemli ve mutluluk verici… Biz sadece söylemek istediklerinizi ufak bir sürprizle sunmanın imkanını sizlere sağlıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına sipariş verebileceğiniz Ciceknet.com sitesinde yer alan “Medya Mesaj” bölümünden yükleyebileceğiniz bir video, ses kaydı ya da fotoğrafı sevdiklerinize çiçeğinizi teslim aldıkları anda iletebiliyoruz. Onlara söylemek istedikleriniz hem çiçek kokuları eşliğinde hem de sizin ifadelerinizle ulaşıyor.

Yüreğinizde Çiçekler Açan Sevginin Samimiyetiyle…

Türkiye’nin dört yanına ulaşabilen Ciceknet.com üzerinden vereceğiniz siparişleriniz için belirlemiş olduğumuz hizmet politikamızın temelini oluştururken siz, değerli çiçekseverlerin, yüreklerinde tomurcuklanan sevginin samimiyetini ve şeffaflığını esas aldık. Sipariş verdiğiniz çiçeğin seçiminizin aynısı olduğunu görebilmeniz için siparişinizi sevdiklerinize ulaşacağı yolculuğuna çıkarmadan önce sizinle son halinin görsellerini paylaşıyoruz. SSL sertifikasına sahip, güvenlik konusunda asla sıkıntı yaşamayacağınız sitemizden sipariş verirken sunduğumuz farklı ödeme şekillerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Çiçeğinizin bütün yol boyunca takibini yapabilmek için de “Ürün Takip” bölümüne size verilen takip numarasını girmeniz yeterlidir.

Onların her anını özel, her mevsimini bahar kılmanın mutluluğunu sizinle paylaşmak bizler için en güzeli…

Çiçek Sipariş vermenin doğru adresi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi buraya girin